X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
<آچار فرانسه کامپیوتر-آموزش ترفند>
RSS


مدتی پیش بود که اعلام شد که هوش مصنوعی پلیس ها در Grand Theft Auto 5 بسیار فوق العاده تر از قبل شده و آن ها از انواع و اقسام تاکتیک های واقع گرایانه برای دستگیری شما استفاده خواهند کرد. مسلما چنین اتفاقی باعث می شود که بازی برایتان سخت تر از قبل شود اما نگران نباشید چرا که rockstar فکر اینجا را هم کرده و یک روش جدیدی برای فرار از دست پلیس ها را ایجاد کرده است که می توانید در ادامه این روش را مشاهده فرمایید.

به ادامه مطلب مراجعه کنید...با توجه به پستی که بر روی صفحه ی رسمی فیس بوک سایت GameStop منتشر شده در Grand Theft Auto 5 بازیکنان قادر خواهند بود که از باندهای خیابانی رقیب به عنوان وسیله ای برای فرار از دست پلیس استفاده کنند.
GameStop در این مورد اعلام کرده است :
در بازی Grand Theft Auto 5 باندهای خیابانی هنوز هم مشکل بزرگی برای لس سانتوس می باشند و در حالی که شما در بازی برخی باندها مانند باشگاه موتورسیکلت سواران را خواهید دید که معمولا در شهرستان بلین بیشتر دیده می شوند ، برخی باندها هم بیشتر به این علاقه دارند که در برابر پلیس ها قرار بگیرند و به مبارزه با آن ها بپردازند و این بهترین فرصت برای شما است که اگر زمانی پلیس به دنبال شما بود از چنین موقعیتی به نفع خود برای فرار از دست پلیس ها استفاده کنید.
بر اساس آن چه که شرح داده شده ، به نظر می رسد که برخلاف Grand Theft Auto 4 نقش باندها در GTA V بسیار تاثیر گذارتر می باشد و می توان گفت که میزان اهمیت این باندها به مانند Grand Theft Auto 2 و San Andreas خواهد بود. البته در GTA 4 هم باند هایی مانند افراد روسیه ای در منطقه ی ساحل هاو و مافیا در منطقه ی Algonquin وجود داشتند ولی شما به هیچ وجه نمی توانستید که از شهرت این باندها به نفع خود استفاده کنید.
البته اگر شما به منطقه ای بروید که در آن جا باندهای خیابانی وجود دارد و از آن ها به عنوان سلاحی علیه پلیس ها و فرار خودتان استفاده کنید ، اگر بعد از مدت کوتاهی دوباره به آن منطقه بازگردید به نظر می رسد که کارهای شما هیچ گونه تاثیری در روابطتان با باندها نخواهد گذاشت . یعنی این که اگر پلیس ها را در برابر آن ها قرار بدهید این باند ها بعد از مدتی با شما بد نمی شوند چرا که در بازی سیستم شهرتی وجود ندارد.
GameStop همچنین قبلا اعلام کرده بود که اگر زمانی پلیس ها در تعقیب شما باشند از تاکتیک های پیشرفته ی رانندگی استفاده خواهند کرد و حال این را می دانیم که شما هم می توانید از باند ها به عنوان یک یار کمکی برای فرار از دست پلیس ها استفاده کنید.
حتی اگر در GTA V سیستم شهرت وجود نداشته باشد ولی باز هم خوبیش اینجاست که باندها در قسمت پنجم نقش برجسته تری نسبت به عناوین گذشته ی GTA خواهند داشت.
[b]البته تمامی این ها بستگی به این دارد که شما در بازی رمز خاصی مانند بدون پلیس را نزنید.
Rockstar با GTA V وعده داده است که نفشه آن پنج برابر بزرگ تر از Red Dead Redemption و به اندازه ی ترکیب نقشه های بازی های Grand Theft Auto: San Andreas, GTA IV و RDR می باشد. بیشترین حق انتخاب برای وسایل نقلیه را در این بازی خواهید داشت و یک دوجین سلاح نیز در بازی گنجانده شده است. رودخانه ها، دریاچه ها، کوه ها، پایگاه های نظامی، زمین های کشاورزی، شهر، بیابان ها و اقیانوس ها از همان آغاز بازی وعده داده شده که برایتان باز خواهند بود. صد ها ماموریت جانبی و فعالیت هم اعم از کسب و کار در بازی وجود دارد که باعث می شود هیچ وقت در GTA V بیکار نباشید.
بازی Grant Theft Auto V در تاریخ ۱۷ سپتامبر ( ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۲ ) برای کنسول های Xbox 360 و PS3 عرضه می شود.برای حمایت از ما روی بنر زیر کلیک کنید

Top Blog
مسابقه وبلاگ برتر ماه

برچسب ها : ,,,,

نویسندگان
» Vahid 2012
» King of cheat
آمار وبلاگ
» بازدید امروز : 82
» افراد آنلاین : 2
» بازدید دیروز : 283
» بازدید ماه : 2321
» بازدید سال : 10409
» کل بازدیدها : 77575
» مجموع اعضا : 23
» تعداد مطالب : 236
» تعداد نظرات : 137
کد های کاربر
ساخت وبلاگ
Google

در اين سایت
در كل اينترنت

لینکستان