RSS


با وجود آن که مدت هاست که از رونمایی رسمی از بازی مورد انتظار GTA V می گذرد ولی تاکنون به غیر از چند نمایش کوتاه از بازی ، به هیچ وجه شاهد نمایشی از گیم پلی بازی نبوده ایم. ولی سرانجام انتظار طرفداران رو به پایان است و Rockstar رسما اعلام کرده است که منتظر اولین تریلر از گیم پلی GTA V باشید. البته این استدیو در مورد نسخه ی pc این بازی هم اطلاعیه ای را منتشر کرده است.


در یک جلسه ی پرسش و پاسخ در سایت Rockstar در مورد GTA V هنگامی که یکی از طرفداران بازی سوالی پرسید که آیا بالاخره گیم پلی از GTA 5 را خواهیم دید ، Rockstar پاسخ داد :بله. به زودی این اتفاق خواهد افتاد.( البته اگر شما نمی خواهید که این تریلر را قبل از بازی کردن ببینید ممکن است که اولین تریلر از گیم پلی بازی در ماه سپتامبر بیاید. این کاملا بستگی به نظر شما دارد.) اولین نمایش رسمی از گیم پلی بازی در راه است.
همچنین Rockstar در پاسخ به سوال یکی دیگر از طرفداران در مورد این که آیا نسخه ی pc بازی GTA V هم بالاخره عرضه خواهد شد یا خیر ؟ اعلام کرده است :تنها نسخه هایی از این بازی که ما از آن ها رونمایی کرده ایم برای Xbox 360 و PlayStation®۳ می باشد و در تاریخ ۱۷ سپتامبر در سرتاسر جهان عرضه خواهد شد. ما در حال حاضر هیچ چیز جدیدی در مورد این که امکان انتشار GTA V برای کنسول های نسل بعدی و یا پلتفرم pc وجود دارد نداریم و در حال حاضر تمامی تمرکز ما بر روی ارائه بهترین تجربه ممکن برای کنسول هایی که مردم دارند می باشد.
با وجود این که تاکنون ۱۸ هزار امضا برای انتشار نسخه ی pc بازی GTA 5 جمع آوری شده است ولی Rockstar همچنان خبر انتشار بازی بر روی این پلتفرم را اعلام نکرده است و البته نکته ی جالب تر اینجاست که تاکنون عرضه ی این بازی بر روی pc را رد هم نکرده است.
برخلاف بازی های قبلی این سری دنیای جی تی ای وی بزرگتر از دنیای وایس سیتی و سن آندریاس است و GTA V دارای کوه جنگل دریا جبهه می باشد. همچنین در داستان این بازی گفته شد است که کنترل سه شخصیت را بر عهده دارید که اسم این سه تا (مایکل و ترور و فرانکلین ) ی باشد و در حال مرحله بازی کردن نیز می توان شخصیت ها را با هم عوض کرد.
بازی Grant Theft Auto V در تاریخ ۱۷ سپتامبر ( ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۲ ) برای کنسول های Xbox 360 و PS3 عرضه می شود.برای حمایت از ما روی بنر زیر کلیک کنید

Top Blog
مسابقه وبلاگ برتر ماه

برچسب ها : ,,

نویسندگان
» Vahid 2012
» King of cheat
آمار وبلاگ
» بازدید امروز : 1
» افراد آنلاین : 1
» بازدید دیروز : 0
» بازدید ماه : 1
» بازدید سال : 10453
» کل بازدیدها : 77619
» مجموع اعضا : 23
» تعداد مطالب : 236
» تعداد نظرات : 137
کد های کاربر
ساخت وبلاگ
Google

در اين سایت
در كل اينترنت

لینکستان