RSS

به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

حتما برای برخی از دوستان اتفاق افتاده که مرورگر اینترنت ( IE) دچار مشکل شود و یا در بعضی مواقع برخی از قسمت های آن درست کار نکند و چون کاربر نحوه تعمیر آن را نمیداند مجبور به فرمت  کردن کل ویندوز می شود  فقط برای یک اشکال و اختلال در مرورگر IE ؟؟؟ در آموزش کامپیوتر این دفعه با نحوه تعمیر  مرورگر IE آشنا خواهید شد .فقط باید این نکته را بگم که برای این آموزش CD نصب ویندوز XP نیاز است . برای تعمیر مرورگر IE مراحل زیر را انجام دهید:

  1.  از منوی Start گزینه Search را انتخاب کنید سپس در پبجره باز شده (Search Result)گزینه All Files and Folders را انتخاب کنید .
  2. حال بروی گزینه More Advanced Options کلیک کنید و تیک کنار گزینه های Search Hidden Files and Folders ٬ Search System Folders و Search Subfolders را بزنید.
  3. اینک در قسمت All or Part of the File Name عبارت ie.inf را تایپ کنید و درقسمت Look In درایوی را که ویندوز XP بروی آن نصب شده است را انتخاب کنید .
  4. اینک بروی دکمه Search کلیک کنید تا جستجو آغاز شود .
  5. در نتایج جستجو عبارت ie با پسوتد inf را پیدا کنید و بروی آن کلیک راست کنید و از منوی آن گزینه Install را انتخاب کنید ٬ دراین لحظه ویندوز ازشما cd نصب ویندوز را درخواست می کند و شما با قرار دادن آن در CD-ROM وآدرس دهی محل CD-ROM ٬ویندوز شروع به کپی کردن فایل و تعمیر IE می کند.
  6. در انتها کامپیوتر خود را Restart کنید


برای حمایت از ما روی بنر زیر کلیک کنید

Top Blog
مسابقه وبلاگ برتر ماه

برچسب ها : ,,,

نویسندگان
» Vahid 2012
» King of cheat
آمار وبلاگ
» بازدید امروز : 1
» افراد آنلاین : 1
» بازدید دیروز : 0
» بازدید ماه : 0
» بازدید سال : 10467
» کل بازدیدها : 77633
» مجموع اعضا : 23
» تعداد مطالب : 236
» تعداد نظرات : 137
کد های کاربر
ساخت وبلاگ
Google

در اين سایت
در كل اينترنت

لینکستان